www.easybooking.pl

Szkolenia

Certyfikat cisco
Certyfikat cisco - szkolenia.trecom.pl

Witamy w Centrum Szkoleniowym Hector w Warszawie. Oferujemy szeroki program szkoleń kończących się egzaminem na zdobycie certyfikatu Cisco. Jest to potwierdzenie znajomości w dziedzinie instalowania i zarządzania sieciami komputerowymi. Nazwa programu pochodzi od amerykańskiej firmy informatycznej, która go opracowała.

Cisco krokiem do kariery - szkolenia.trecom.pl

Wózki widłowe Szczecin
Wózki widłowe Szczecin - jurand.szczecin.pl

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? W naszym szczecińskim ośrodku OSK Jurand przeprowadzamy kursy na wózki widłowe, dzięki który, zdobędziesz niezbędne umiejętności. Wykłady oraz zajęcia prowadzą doświadczeni fachowcy, którzy przekazują wiedze w klarowny i przystępny sposób. Otrzymasz od nas zaświadczenie o odbytych spotkaniach ważne na terenie kraju.

Profesjonalne szkolenia zawodowe - jurand.szczecin.pl

Kursy barmańskie
Kursy barmańskie - www.szkolabarmanow.pl

Interesujesz się sztuką robienia profesjonalnych drinków i znasz się na alkoholach? A może jesteś w tej branży "zielony", ale chciałbyś zrobić pierwszy krok? Zapraszamy na kursy barmańskie, podczas których opanujesz sztukę robienia drinków. Oferujemy szkolenia dwustopniowe, na których główny nacisk kładziemy na praktykę - degustację różnego rodzaju napojów, robienie drinków i koktajli.

Szkolenie na barmana - www.szkolabarmanow.pl

2018 © easybooking.