www.easybooking.pl

Doradztwo

biuro rachunkowe
biuro rachunkowe - www.adiutor.com.pl

Każdy doświadczony przedsiębiorca dobrze wie, że większość podejmowanych i realizowanych decyzji należy podejmować z wyprzedzeniem. Nie inaczej jest z procesem kształtowania nowego lidera, który przejmie po nas stery w spółce. Przeprowadzamy sukcesję w firmach. Doradcy Adiutor pomogą Państwu w kontrolowanym i bezpiecznym przekazaniu władzy.

Adiutor - pomagamy w kształtowaniu nowych liderów - www.adiutor.com.pl

Prawnik Łódź
Prawnik Łódź - mecenas-lodz.com.pl

Kiedy inne drogi na rozwiązanie konfliktu małżeńskiego zawodzą, jedynym rozsądnym rozwiązaniem wydaje się rozwód. Siłą rzeczy, decyzja o zakończeniu wspólnego pożycia musi być motywowana emocjami Należy jednak racjonalnie przygotować się do rozprawy. Prawnik dr. Mariusz Olężałek z Łodzi udziela doradztwa w tym zakresie, a także podejmuje się reprezentacji Klienta przed sądem. To właśnie na rozprawie rozstrzygają się kwestie podziału majątku czy też opieki nad dziećmi. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

- mecenas-lodz.com.pl

Radca prawny Nowy Sącz
Radca prawny Nowy Sącz - www.sbbs.com.pl

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą, przygotowaną przez naszych adwokatów i radców prawnych z Nowego Sącza. Nasza kancelaria działa w oparciu o zasady etyki adwokackiej. Zapraszamy do wybrania rozwiązania na miarę swoich potrzeb i skontaktowania się z nami. Zapewniamy Państwu pomoc w rozmaitych sprawach związanych z prawem.

Kancelaria prawna - www.sbbs.com.pl

Radca prawny Bydgoszcz
Radca prawny Bydgoszcz - www.adwokat.bydgoszcz.eu

Zajmujemy się działalnością usługową, w ramach której podejmujemy się zarówno obsługi Klientów indywidualnych, jak również podmiotów gospodarczych. Radca prawny pracujący w bydgoskiej Kancelarii Adwokackiej adwokat Jakub Montowski zajmuje się zarówno udzielaniem doradztwa, jak i reprezentowaniem Klientów w trakcie procesów.

Jakub Montowski - www.adwokat.bydgoszcz.eu

2018 © easybooking.