www.easybooking.pl

Doradztwo

doradztwo podatkowe
doradztwo podatkowe - www.adiutor.com.pl

Każdy doświadczony przedsiębiorca dobrze wie, że większość podejmowanych i realizowanych decyzji należy podejmować z wyprzedzeniem. Nie inaczej jest z procesem kształtowania nowego lidera, który przejmie po nas stery w spółce. Przeprowadzamy sukcesję w firmach. Doradcy Adiutor pomogą Państwu w kontrolowanym i bezpiecznym przekazaniu władzy.

Adiutor - pomagamy w kształtowaniu nowych liderów - www.adiutor.com.pl

Ciągłość działania
Ciągłość działania - www.grupablue.pl

Podczas sytuacji kryzysowych, czy też podejmowania ryzyka rynkowego, bardzo istotne jest aby działania naszego przedsiębiorstwa były trwałe i spójne. Jak zarządzać ciągłością działania? Odpowiedzi na to pytanie udzielą Państwu specjaliści Blue energy, którzy zajmą się wdrożeniem w waszej organizacji odpowiednich standardów.

Zarzadzanie kryzysowe - Blue energy - www.grupablue.pl

Prawnik Łódź
Prawnik Łódź - mecenas-lodz.com.pl

Kiedy inne drogi na rozwiązanie konfliktu małżeńskiego zawodzą, jedynym rozsądnym rozwiązaniem wydaje się rozwód. Siłą rzeczy, decyzja o zakończeniu wspólnego pożycia musi być motywowana emocjami Należy jednak racjonalnie przygotować się do rozprawy. Prawnik dr. Mariusz Olężałek z Łodzi udziela doradztwa w tym zakresie, a także podejmuje się reprezentacji Klienta przed sądem. To właśnie na rozprawie rozstrzygają się kwestie podziału majątku czy też opieki nad dziećmi. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

- mecenas-lodz.com.pl

2017 © easybooking.